Turniej Charytatywny Tenisa Ziemnego - Aktualności - Żyj bezpiecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej Charytatywny Tenisa Ziemnego

Data publikacji 28.08.2012

W weekend na kortach w Kołobrzegu odbył się Turniej Charytatywny Tenisa Ziemnego par deblowych o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, którego organizatorem była IPA województwa zachodniopomorskiego. Turniej został objęty patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie - nadinsp. Wojciecha Olbryś natomiast partnerami turnieju byli: Urząd Miasta w Kołobrzegu, Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu oraz NSZZ Policjantów.

W turnieju wzięły udział 54 osoby a wśród nich z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jacek Fabisiak, insp. Waldemar Jarczewski, Komendant garnizonu dolnośląskiego nadinsp. Dariusz Biel, Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, Dyrektor Biura Międzynarodowej Współpracy Policji mł.insp. Rafał Łysakowski, gen.dyw. Wojska Polskiego Marek Samarcew, szef zachodniopomorskiego CBA Dariusz Rudy, szef Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu Adam Kuc.

W tym przedsięwzięciu brali także udział dobrze znani nam z telewizji piosenkarka Urszula Dudziak, aktorzy Tomasz Stockinger, Henryk Sawka i Alosza Awdiejew.

Nagrody oraz puchary dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wręczał nadinsp. Wojciech Olbryś Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, który gratulował wszystkim bardzo dobrych wyników i życzył dalszych sukcesów na niwie sportowej, w życiu osobistym i zawodowym

Na terenie kortów tenisowych odbywał się także turniej tenisa stołowego, II miejsce na podium w tej dziedzinie zajął Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Waldemar Trzciński.

Podczas turnieju przeprowadzono licytacje oraz zbiórkę na rzecz Fundacji Pomocy wdowom i sierotom po poległych Policjantach. Zebrano prawie 15 tysięcy złotych. Była to już V edycja turnieju i z roku na rok cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem i zaangażowaniem wszystkich osób zarówno w nim startujących jak i śledzących poczynania uczestników turnieju.

(KWP w Szczecinie / pt)

Polska Policja