Mistrzostwa w wędkarstwie spinningowym - Aktualności - Żyj bezpiecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mistrzostwa w wędkarstwie spinningowym

Data publikacji 28.08.2012

Już po raz szósty Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze organizuje mistrzostwa w wędkarstwie spinningowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Zawody odbędą się 15 września 2012 roku na zbiorniku Bukówka koło Lubawki i będą częścią znanej wędkarskiej imprezy: „Zielonego Szczupaka Bukówki”. Puchar Komendanta Wojewódzkiego przypadnie zwycięzcy, a zdobywca drugiego miejsca otrzyma Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze.

Zawody będą przeprowadzone zgodnie z zasadami obowiązującymi w PZW. Dla niektórych gatunków ryb mogą jednak zostać podniesione wymiary ochronne.

Przewidywany jest udział drużyn dwuosobowych reprezentujących jednostki garnizonu policji dolnośląskiej. W zawodach mogą też wziąć udział policjanci z zaprzyjaźnionych jednostek niemieckich i czeskich, a także straży granicznej.

W czasie imprezy będzie okazja między innymi do zrealizowania nagrody z tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli wspólnego wędkowania na łodzi z Komendantem Powiatowym Policji w Kamiennej Górze - Bogdanem Kujawiakiem.

(KWP we Wrocławiu / pt)

Polska Policja