Zachodniopomorska Policja zaprasza do konkursu - Aktualności - Żyj bezpiecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zachodniopomorska Policja zaprasza do konkursu

Data publikacji 24.08.2012

Policja zachodniopomorska wspólnie z Urzędem Marszałkowskim województwa zachodniopomorskiego i Fundacją „Razem bezpieczniej” kolejny raz organizuje wojewódzki konkurs dla młodzieży szkolnej pod nazwą „Profilaktyka oczami młodzieży”.

Jeśli wśród Waszych uczniów są osoby kreatywne konkurs z pewnością jest dla nich.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani aby policjanci przeprowadzili z Waszą młodzieżą zajęcia szkolne poświęcone bezpieczeństwu ta inicjatywa jest także dla Was.

Konkurs polega na przygotowaniu krótkiego materiału filmowego w postaci reklamy społecznej, wykonaniu fotografii profilaktycznej lub projektu grafiki plakatu na jeden z tematów przedstawionych w regulaminie konkursu.

Dodatkowo zapraszamy wszystkich nauczycieli abyście Państwo w oparciu o prace swojej młodzieży przygotowali krótki scenariusz prowadzenia zajęć o bezpieczeństwie.

W związku z planowanymi bezpłatnymi warsztatami fotograficznymi, filmowymi i graficznymi serdecznie zapraszamy do jak najszybszego zgłoszenia młodzieży do konkursu.

Dla opiekunów szkolnych przewidziane są również bardzo ciekawe warsztaty z zakresu edukacji w obszarze bezpieczeństwa w szkole.

Czekamy na wszystkie zgłoszenia do 15 września w roku szkolnym 2012/2013

Więcej informacji można otrzymać telefonicznie

w Wydziale Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie u kom. Marzeny Maćkowiak- Pluta

tel.: 091 82 15 208 i 695875006

serdecznie zapraszamy, nagrody czekają!

(KWP w Szczecinie / pt)

Polska Policja