Pani Komendant odwiedziła uczniów klas policyjnych - Aktualności - Żyj bezpiecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pani Komendant odwiedziła uczniów klas policyjnych

Niespodzianką dla bełchatowskich licealistów z klasy o profilu policyjnym przebywających na szkoleniu w sieradzkim Ośrodku Szkolenia Policji stała się nieoczekiwana wizyta szefowej bełchatowskich policjantów.

18 kwietnia 2013 roku Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie, insp. Renata Kasprzyk-Papierniak, podczas służbowego pobytu w Ośrodku Szkolenia Policji w Sieradzu, odwiedziła przebywających tam na specjalistycznych zajęciach uczniów klas policyjnych z bełchatowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3.

Pani Komendant obserwowała licealistów podczas wykonywania - pod nadzorem wysokokwalifikowanej kadry ośrodka - ćwiczeń z bronią oraz udzielania pomocy przedmedycznej.

Zainteresowanie uczniów rozmową z szefową bełchatowskich funkcjonariuszy nie mogło zostać w pełni zaspokojone bez zakłócenia planu szkolenia, wobec czego kadeci zaprosili swego wyjątkowego, niespodziewanego gościa do spotkania w szkole. Ku zadowoleniu marzących o policyjnej karierze uczniów, zaproszenie zostało przyjęte.

(KWP w Łodzi / pt)

Polska Policja