Policjanci dzieciom - Aktualności - Żyj bezpiecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci dzieciom

Data publikacji 10.03.2010

Wczoraj parczewscy policjanci na ręce Dyrektora i Ordynatora Oddziału Dziecięcego Szpitala w Parczewie uroczyście przekazali symboliczny czek w wysokości 6000 zł na doposażenie Oddziału Dziecięcego. Dyrektor szpitala Janusz Hordejuk i Ordynator Oddziału Dziecięcego Tadeusz Zatorski byli bardzo wdzięczni parczewskim policjantom za ich inicjatywę i chęć niesienia pomocy.

Pieniądze na ten szczytny cel zostały uzbierane podczas balu charytatywnego, który został zorganizowany przez Zarząd Terenowy Związków Zawodowych Policjantów w Parczewie. Bal odbył się na początku lutego 2010 roku podczas którego licytowane były maskotki policyjne i inne ciekawe przedmioty. Na uwagę zasługuje przekazany przez Komendanta Parczewskiej Policji mł. insp. Sławomira Zagojskiego okolicznościowy album wydany w 65 rocznicę powstania Lasów Państwowych oraz przekazana przez Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Parczewie kom. Andrzeja Borysiuka srebrna moneta wydana z okazji 85-lecia powstania Policji Państwowej. Z całej licytacji zebrano 6 tys. złotych. Pieniądze przeznaczone zostaną na wyposażenie oddziału dziecięcego, który niedawno oddany został do użytku.

Dyrektor szpitala Janusz Hordejuk i Ordynator Oddziału Dziecięcego Tadeusz Zatorski byli bardzo wdzięczni parczewskim policjantom za ich inicjatywę i chęć niesienia pomocy.

Na koniec spotkania Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów - Piotr Mikitiuk podkreślił, że policja nie tylko pilnuje porządku, ale też pomaga dzieciom w pokonywaniu barier.

(Źródło: KWP Lublin)

Polska Policja